| teodora555 a întrebat:

Cum va descrieti pe voi, cum va descrieti animalele? ( daca aveti)

Răspuns Câştigător
| Danyelusha a răspuns:

Buna!
Poi eu m-as descrie asa : Sunt o persoana vesela, amuzanta, care se supara greu si iarta pe orcine, nu tin dusmanie si nici suparare. Iar animalul meu...pai eu am doi papagali. Unul este galben, iar celalalt este albastru inchis cu alb si negru. Amandoi sunt foarte frumosi si veseli, dar fiecare are preferintele lui. Pe langa meii (mancarea lor), papagalul albastru vrea si mar, iar celalalt vrea morvov. Sunt vorbareti si vioi.
Cam aceasta sunt eu si animalele mele. happy
Sper ca ti-am fost de ajutorwinking