| Reddfox a întrebat:

Cum va imaginati o lume in care animalele ar putea vorbi (sa le intelegem si noi) iar obiecte ar prinde viata? happy
De ce obiect v-ar fi cel mai mila

9 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Nu ar mai fi niste simpli indivizi, ci niste persoane cu drepturi si obligatii in toata regula! Atunci ar trebui sa se adapteze principiilor morale si legislatiei hotarata de toti vietuitorii planetei. Ar putea fi o lume mai buna sau nu ar mai fi nimic. Nu putem stii.

| Elide a răspuns:

Cainele cum s.ar zice este "cel mai bun prieten al omului"pană incepe sa vorbească.

| Viitorulapropiat a răspuns:

Hmmm...de hartia igienica

| NoctisFive a răspuns:

Sincer, de WC. Iti dai seama ce naspa e sa se cace si sa se pise cineva in gura ta la propriu happy

| Ghost963 a răspuns:

Creca ne-am face majoritatea vegetarieni daca ar putea vorbi animalele.Mi-ar fi mila de laptop pentru ca am un istoric destul de pervers si macabru.

| Alex2o17 a răspuns:

De mancare, care ar urla de durere in burta in timp ce sucul gastric o dizolva

| aj3k16lm a răspuns:

"De par, ce vină ar avea el că îmi bat copii?"

| MaDde a răspuns:

Eu cred ca daca animalele ar pute vorbi doar cu mine as afla chestii care nimeni nu liar sti si as pune animalele sa asculte vorbe si tâmpenii care oamenii le spun si apoi Mi-ar spune mie

Dacă obiectele ar prinde viața Lisa pune sa facă
LUcrul pe care eu trebu Sal fac
Nu Mi-ar fi mila de nimic
Funda

| CURCUBEU1234 a răspuns:

Mie mi-ar fi mila de chiloti.mai ales de tanga.chiar daca ar avea o priveliste.XD