| anonim_4396 a întrebat:

Cum va mai distrati si voi Craciunul asta? Sunt deschise localurile in centrul vechi? Ultima data cand am trecut sapt trecuta, erau cateva deschise, cu un fel de terasa amenajata afara.

Răspuns Câştigător
| StefanChriss a răspuns:

Hei. Terasele sunt deschise peste tot, pana la ora 21, daca ai chef sa ingheti putin la o cafea. laughing O alta varianta este sa mergi la munte, partiile si pensiunile si cabanele sunt deschise, chiar e plin Facebook si insta de poze de pe la munte laughing

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nivel de carantina nivel 2 unde ma aflu, nu sant petrecaret in aer liber. Daca eram acasa in tara mergeam sa testez snowboardul sau cu sania ceva mai modern pe partie

| Flavianadx a răspuns (pentru mgtow):

Naspa... nivelul 2 e asa cum a fost in primavara, peste tot in Ro?

| mgtow a răspuns (pentru Flavianadx):

Slab spre moderat, de la tier 1 pana in 4. Numite nivele de pericol bacteriologic in uk (tradus ma refer). Londra e in zona de risc 4. Nu stau acolo laughing

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai ne distram numai la localuri? Sau primele doua intrebari nu au legatura asa mare? thinking

Da, sunt deschise unele, in general cele deschise in spatiu liber, altele sunt inchise. Da, ca un fel de terasa amenajata, cum ai spus si tu.
Insa este cam frig pentru ele acum.

Dar, lumea se distreaza si acasa, cu prietenii, familia si astfel de persoane cu anumite grade de rudenie sau prietenie. Oricum este urat afara, mai bine este in casa happy