| CaTaLiNuTzZa_5744 a întrebat:

Cum va petreceti voi timpul liber? funda pentru cel mai creativbig grin

11 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Eu stau pe afara,la PC,ascult muzica[asta de obicei o fac mereu, si cand doar stau]citesc, siiii rar ma mai uit la TV sau filme.

| M a răspuns:

Eu in timpul liber ma distrez.party laughing,ma rog nu intotdeauna. Mai gasesc si altceva de facut,ca de pilda sa citesc, sa ma uit la filme si seriale, sa fac miscare cu bicicleta si rolele love struck

| Ciresikaaa a răspuns:

Eu ascult muzica,
Cant,
Ies cu prietenii,
Fac cumparaturi,
etc. big grin

| chelie91ptm a răspuns:

Cu iubita; x

| chelie91ptm a răspuns:

Cu gaza mea; x

| Danutz0990 a răspuns:

Eu imi petrec timpul liber astfel: citesc pentru a-mi dezvolta intelectualul, ma mai uit la televizor, ma mai joc putin pe calculator, ies afara si ma joc cu copii

| TootydeCool a răspuns:

Eu nu prea am timp liber ca fac tot felul de lucruri nu am timp sa ma plictisesc :
1. Desenez
2. Dansez
3. Cant (compun cantece / poezii/ povesti)
4. merg la cumparaturi cu prietenele
5. ma plimb cu bicicleta, rolele, trotineta...
!@! iar in cel mai rau caz daca am facut toate astea si mai am timp:

1. invit 2-3 prietene la mine acasa, facem o prajitura, gatim retete noi.
2. dau cate o petrecere in pijamale
3. impreuna cu prietenele probam noi haine le combinam, ne machem, rujam, inparfumam.
4. ne uitam la filme de groaza, comedie
5. vorbim despre baieti

Iar de dimineata cum ma trezesc dau drumul la muzica si imi fac curat in camera dansez mai si cant...

succes speri sa scapi de plictiseala!@!
{... Funda...}

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fac sapun :)

www.efrumuseti.blogspot.com

| AnaOneBeat a răspuns:

Eu si gasca ne ocupam mai tot timpul la scoala de dans.
poti sa faci un curs de dans de cateva luni si dupa sa intri intr-o trupa. Crede-ma ca nu vei regreta... prieteni noi, lucruri noi mereu, super gasca. Daca vrei sa vezi mai multe cauta pe youtube onebeat dance studio

| DuddyDuddy a răspuns:

Compun cantece si desenez. love struck funda love struck?

Răspuns utilizator avertizat