| SindyR a întrebat:

Cum va petreceti ziua de 1 Decembrie 2011. Ziua nationala a romaniei?

24 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sărbătoresc prin muncă pe TPU ca să stea lumea liniștită că are răspunsuri la întrebări. Aici muncim la foc continuu.
Pa, pa.

| SindyR explică (pentru Legiuitoarea):

Uite cineva care stie ce trebuie facut pe 1 Decembriewinking Bravo tie.

| mgtow a răspuns:

In tara cand e ziua nationala a Romaniei la spanioli e ziua nationala a zilei HIV, stau in casa si mai fac treburi domestice.

| Damasc a răspuns:

Pc,coca-cola si chipsuri laughing

| SindyR explică (pentru Damasc):

Romanul adevaratwinking. Bravo tie. Patriotulelaughing.

| Damasc a răspuns (pentru SindyR):

De fapt era o gluma, adevarul e ca ma duc in centrul orasului sa defilez cu steagul Romaniei, strigand tare si raspicat sunt mandru ca sunt roman! rolling on the floor Daca am noroc ma intorc cu toate membrele inapoi acasa.

| SindyR explică (pentru Damasc):

laughingrolling on the floorrolling on the floorda sigur laughingtu te crezi ca eu nulaughing

| XxXxAlessiaXxX a răspuns:

Pai avand in vedere ca e zi libera voi face asa:
-la ora 9 scularea
-beau cafeaua in timp ce stau la pc
-manac
-ma duc sa cumpar seminte un suc si niste dulciuri
-invit o prietena la mine si stam la pc
-dupa ce pleaca prietena stau la pc
-Ma uit la tv
-la reclama fac dus
-imi continui vizonarea de tv
-mai stau la pc
- mai fac un dus
-imi fac un ceai si ma bag la Tv
-ma uit la tv cam o ora jumate
-ma culc
Cam asta o sa fac tu?

| SindyR explică (pentru XxXxAlessiaXxX):

Eu sigur nu o sa merg cu steagu in mana prin centru, dar nu stiu exact. Ce va fi va fiwinking

| Giinger a răspuns:

Invatand pentru teza.

| SindyR explică (pentru Giinger):

Ce teza dai? Si bafta. sa nu ma faci de raswinkingtongue.

| Giinger a răspuns (pentru SindyR):

Englezalaughing nu te fac -sunt un invatacel sarguincioslaughing-

| SindyR explică (pentru Giinger):

Asa te vreauwinking. Bravo tie si bafta la invatat.

| Giinger a răspuns (pentru SindyR):

Multumesc multbig hug

| CookieMonsterRawr a răspuns:

Teme, teme, teme. am la romana de facut in fiecare luna, cate o tema, adica, asta e in plus, pe langa restul, si trebuie sa citesc niste carti si sa rezolv niste exercitii pe baza lor, si sincer inca nu m-am apucat, asa ca imi voi ocupa toata izua facand asta I don't want to see. Dar tu ce faci?

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Hubba Bubba si pizza; ma uit toata ziua la PPG(fetitele powerpuff); am toate episoadele pe CD.winkingDe baut...ma limitez la apa si scobitori.

| SindyR explică (pentru VisezCuOchiiDeschisi):

laughinglaughing Romania e plina de patriotiwinking

| HoLloWerMaSk a răspuns:

Facand bratari impletite

| laury4ever a răspuns:

Ne uitam la meciurilove struck mergem pe stadion si sustinem echipa favorita in Europa:X

| popana a răspuns:

Ce sa fac il petrec cu prietena mea cea mai buna stau pe calculator ma uit la tv pe pro tv si alte lucruri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cei dragi, cumparaturi.

| deea1096 a răspuns:

Peste tot

| Doctor a răspuns:

Pentru mine e o zi normala doar ca stau acasa si probabil o sa ma dau cu skate-ul, nimic special:-)

| fabulos14 a răspuns:

Cumparaturi