| maria a întrebat:

Cum va relaxati / distrati/ bine dispuneti in acest week-end de 1 Mai? M-as bucura nespus daca mi-ati impartasi din modalitatile voastre de petrecere a timpului liber ( exceptand desigur, citit, ascultat muzica, plimbari prin parc sau mers la film). Poate una din ele ma va ajuta sa gasesc o varianta placuta deoarece nu m-am hotarat anume ce sa fac. Va multumesc frumos tuturor.

6 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Maine ma duc peste Dunare, la pescuit si la un gratar. Trec cu bac-ul, apoi cu barca sa poposim intr-un loc fain, problema e ca sunt mai multe fete decat baieti. Ah, si e printre primele dati cand nu ma ocup de organizare, ce fain e sa n-ai nicio grija.hee hee
Si seara, ma adun sa ma apuc de invatat. Ureaza-mi fir intins.batting eyelashes

| RainDrop a răspuns:

Gratar cu prietenii, la un suc, la un film, etc.
Sunt multe de enumerat si nu prea am pofta sa le enumar pe toate.

| Poinsettia a răspuns:

O varianta placuta de a petrece 1 mai e sa-ti faci toate temele.

Glumesc, normal laughing
Poti explora propriul oras, sa mergi in locuri unde n-ai fost niciodata. Sau la strand. Sau la iarba verde.

| coddy24 a răspuns:

La mareeee big grin sau daca nu la micalaughing

| bb_7189 a răspuns:

Un gratarel la cota 1000 cu prietenii si seara la club ceva in oras.big grin
distractie placuta