prfml
| prfml a întrebat:

Cum va sarbatoriti ziua de nastere?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
În liniște.
Nu se merită un balamuc cu oameni care nu au valoare!
Pa, pa.

17 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Am vreo cativa ani...de cand imi sarbatoresc ziua doar cumparandu-mi un tort, si primind zeci de telefoane de felicitare!
nu stiu de ce prefer asa...si sa stii ca nu e din vina banilor...ca as avea cu ce... dar pur si simplu nu ma mai incanta!
si totusi...ador sa primesc cadouri (si sa ofer!)

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Vorbind la telefon!

| Elly4all a răspuns:

Anul trecut am sarbatorit'o alaturi de prieteni insa de data aceasta sunt hotarata ca o voi face decat cu familia. Distractie, dar nu la fel cum ar fi cu prietenii, dar nu are nimic e bine si asa.happy

| BUBULINA a răspuns:

Singura!

| asya a răspuns:

Pai anul asta fac 18 ani si sper din tot sufletul sa reusesc sa imi tin ziua pe o partie din Austria alaturi de iubitul meu...la sky...pentru ca relaxarea imbinata cu placerea e tot ce imi doresc de ziua mea!

| monyk a răspuns:

Buna, impreuna cu cei dragi, prietenii si familia.

| Gabry a răspuns:

Oooo ditamai petrecerea cu colegii de la scoala! In fiecare an se intampla sa spargem cevahee hee iar parintii se inchid in camera si asteapta sa se termine balamucul!
Dupa ce se termina petrecerea nici nu sti cu ce sa incepi cand vrei sa faci curat!laughing

| sTeFaN. a răspuns:

Anul asta cu prieteniihappy.

| nutzu' a răspuns:

Frumos

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Pai cheamti la moll 5-6 prieteni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anul acesta destul de linistithappy... O iesire la pizza si o mica plimbare prin Roma "veche"happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De regula chefuiesc cu prietenii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anu asta o sa fie o zi obisnuita; nu prea am chef de chefuri iesiri si altele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ramayana Cafe este o ceainarie super pentru un astfel de eveniment. Poti sa-ti duci cativa prieteni la film si sa le faci ciste cu bilete. Daca vrei sa stai acasa, poti sa prepari diverse cocktail-uri simple pentru prietenii tai, sa jucati mima, twister sau bozo (boltz) ori adevar si provocare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ideal este ca ziua de nastere sa o petreci cu persoanele care iti sunt dragi sufletului tau. Poate fi o singura persoana, sau (aici isi spune cuvantul varsta) poate fi toata clasa! Iti doresc numai prieteni adevarati!

| victoria_8973 a răspuns:

Cu 2-3 prieteni happy cel mai bun mod de a-ti sarbatori ziua (dupa parerea mea) e cu cativa prieteni/ familia happy

| dametuamor00 a răspuns:

Anul asta nu nu stiu ce
cu prieteni
la o pitzza
un suc etc