| maximovidiu a întrebat:

Cum vi s-a parut anul 2013? Avand in vedere ca mai sunt doar 2 luni pana la vestitul an 2014big grin?
Dar de anul 2011 ce credeti? A fost mai fain decat 2013?
Funda!big grin

10 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

A fost un an frumos, plin de sentimente!
În acest an mi-am dat seama de cine îmi sunt adevărații prieteni, mi-am dat seama că toți la un moment dat te lasă, am învățat ce e tristețea, ura.
Am trăit experiențe fanstistice alături de niște persoane speciale! A fost un an bun, și chiar mă bucur că l-am trăit!
Însă, de-abia aștept anul 2014, să văd cu ce mă mai uimește!

| acinorev a răspuns:

Depinde de fiecare. Eu, de exemplu, prefer 2013, deoarece am reusit sa imi ating mai multe scopuri: sa scriu o carte, sa imi iau telefon etc... Dar si 2011 a fost frumos pentru ca am fost pentru prima data intr-o capitala straina. Acum m-am obisnuit. happy

O zi buna sa ai big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine, anul 2013 a fost cel mai naspa an din viata mea. Iarna si primavara nu aveam Internet, mama nu-l platea, nu facea de mancare, aproape in fiecare seara pleca in cluburi la distractii cu prietenii ei, acum sunt la tata in Germania happy, ti-am zis sa intelegi de ce a fost anul asta cel mai naspa pentru mine.

| TheAvenger a răspuns:

Meh, 2013 a fost bunicel, să zicem. 2011 a fost nașpa.

| Captoresque a răspuns:

2013 a fost un an foarte bun, am avut numai succese pe plan de carieră.

Dar 2011 și 2012 au fost cei mai urâți ani din viața mea, doi ani cu care nu mai vreau să mă întâlnesc niciodată.

| IrinaSinzianu a răspuns:

A fost un an bun.

| Freakystund a răspuns:

Anul 2013 pentru mine a fost un an cu ghinion poate 2014 o sa fie un succes big grin

| VILLAtHeBestPlayer a răspuns:

Un an cu reusite si nereusite, dar tot pe 2013 il prefer.

| ad0812 a răspuns:

Vreau sa uit de el laughing Personal a fost un an de cosmar.

| BrownEyes01 a răspuns:

Pentru mine anul 2013 a fost un an plin cu esecuri profesionale, insa... mi-am atins alte scopuri.
2011 "a fost un an mai fain decat 2013" indubitabil! laughing
p.s. de ce este vestit anul 2014?