| AmericanStaffordshireTerrier a întrebat:

Curse autocare Bucuresti-Timisoara sub pretul de 80ron stiti?

5 răspunsuri:
| AmericanStaffordshireTerrier explică (pentru Amorezatul):

Treaba cu transportul canin. Cum e cu astia, sti? Plec singur vin in 2 cu patrupedu'

| Amorezatul a răspuns (pentru AmericanStaffordshireTerrier):

Da un telefon companiei! In mod normal trebuie sa ai custi pentru patrupede si stiu ca se plateste o taxa suplimentara!

| AmericanStaffordshireTerrier explică (pentru Amorezatul):

Mersi, oricum au politici retardate sincer. Unele mi-au cerut pasaport pentru caine cip si testare veterinara pentru animal. Le-am zis ca nu doresc sa plec din tara si ca doar cumpar un caine pentru mine sa-l aduc acasa. N-ai ce sa le ceri, au spus ca nu conteaza. Unele companii chiar sunt de tot rasul, nu ca m-ar fi deranjat dar cainele are pedigree cip si pasaport, dar faza cu vetu' deja era penibila. Oare cand aduna traseiste soferii in masina le mai controleaza vreun "veterinar" inainte?

| Amorezatul a răspuns (pentru AmericanStaffordshireTerrier):

Pana mea, si politicile alea sunt facute cu un scop! Asta e, n-ai avut noroc!