| TheBlackCrystal a întrebat:

Cursor Mania aduce virusi in calculator, adica vreau sa il descarc si vreau sa stiu daca are virusi...

4 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Nu aduce virusi dar e urat programelu

| GoodBoyLoveGirl a răspuns:

Mane deci eu am scanat cu anti vir(malwarebytes)si aveam 0 supaia am descarcat cursor si am avut 247 nu-ti recomand

| GoodBoyLoveGirl a răspuns:

Mane deci eu am scanat cu anti vir(malwarebytes)si aveam 0 dupa aia am descarcat cursor si am avut 247 nu-ti recomand

| ZambetDeT0amna a răspuns:

Buna.
- Daca iti descarci programe ca sa-ti schimbi cursorul iti va inceteni sistemul de calcul ( computer-ul ) si poate vei avea virusi. Dar o sa mearga foarte greu. :d Eu nu-ti recomand.