| Lasatunumele a întrebat:

Da-ti-mi si mie niste jocuri care pot fi jucate online(gen iti creezi un personaj si ii cumperi chestii, masina, casa, animale, haine) in afara de roiworld.com

Răspuns Câştigător
| Anonima_9977 a răspuns:

Ai incercat IMVU? Mie mi se pare super:P si in plus este online
http://www.IMVU.com/
sau zwinky care este tot online dar trebuie sa le downloadezi:P

mult succes! si bafta la joc!

9 răspunsuri:
| Iasmiine a răspuns:

Lady popular

| qMisaki a răspuns:

Ourworld, woozworld, imvu, stardoll, lady populare si miss bimbo

| DiannaDia a răspuns:

Lady Popular

| OanaVlad a răspuns:

Www.kaneva.com i ca un sims... dar trebuie downladat

| Edw08 a răspuns:

Gta SA pentru. retea GTA SA MultyPlayer

| cr1571n3l a răspuns:

Intra pe HI5.com si fa-ti cont si joaca. Burn Buddy. happy

| Anna_3775 a răspuns:

Www.stardoll.com.M-am jucat intr-un timp. E foarte amuzant. :)

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Incearca ourworld, secretbuildears

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocul Evolve este un joc de strategie economica si comerciala cu capabilitati multiplayer.
Obiectivul jocului este de a acumula cat mai multi bani si valori materiale.
Pe baza unui buget initial, poti cumpara, investi, produce, prelucra si vinde diverse produse cum ar fi:
minerale, metal, lemn, grau, faina, gaini, oua, diverse unelte, etc.
De asemenea, poti pescui, planta grau, puieti de copaci, poti creste gaini, poti cumpara sau construi diverse cladiri,
iti poti chiar infiinta o banca si deveni bancher.
Pe langa faptul ca poti cumpara produse din piata locala, poti vinde sau cumpara online,
la preturi mai reduse, de la alti jucatori.

Mai multe informatii despre joc, poti gasi aici: http://evolve.hotgoo.net/limba-romana-f1/prezentare-joc-t1.htm