| Cipi112 a întrebat:

Da-ti-mi si mie un site de descarcat jocuri gen Temple run pentru mobil va rog frumos (am un Nokia ASHA 309 )

4 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

Din cate stiu eu, Temple Run nu merge decat pe iPhone sau pe tableta. Poti sa incerci Subway Surfers daca vrei. E cam la felwinking

| luckwelt a răspuns:

Salut,Cipi112 daca telefonul tau ruleaza pe android iti poti instala majoritatea jocurilor de pe GooglePlay sau AndroidMarket, sper ca te-am ajutat!

| Cipi112 explică (pentru luckwelt):

Luckwelt, mersi pentru raspuns, o sa incerc dar pe moment vreau sa mai astept niste raspunsuri, iti multumesc.

| Maria_Ana_1998_2YJ9 a răspuns:

Pai poti sa cauti pe www.android.mob.org
sper ca te-am ajutat!:)