| AndrikNebunik a întrebat:

Daca a-ti intalni un duh, care ar fi cele trei dorinte?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
38 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Daca e un duh, atunci poate sa-mi indeplineasca absolut orice dorinta, nu?
1. Fericire (ea include foarte multe) pentru Toata lumea.
2. Sa nu mai existe boli. Toti sa fim sanatosi.
3. Sa nu mai existe saracie. Sa traim bine.
Cu toate ca unii stiu sa fie fericiti, si daca sunt saraci sau/si bolnavi (asta referitor la prima dorinta).
Sarbatori fericite si numai bine tuturor!

| Bacemi a răspuns:

1. Intelepciune
2. Timp
3. Tinere de minte

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu-l întâlnesc!
Fie, să fiu fericită, să nu mai fie boli pe pământ și să pot ajuta pe cei nevoiași.
Pa, pa.

| QuadruplePersonality a răspuns:

1. Sa moara Justin Bieber
2. Sa moara fratii telecomanda
3. Sa imi mai dea inca 3 dorinte pentru ca astea le'am consumat aiurea.

| User a răspuns:

1. Sa castig la loto.
2. Sa castig la loterie.
3. Sa castig la 6/49. big grin

| carminaburana43 a răspuns:

Tinerete fara batrinete linga un sot sanatos si sanatate pina la moarte pentru intreaga familie.

| ahlrh a răspuns:

O lume mai buna
Multa fericire
Si o dorinta secret sad

| nashu40 a răspuns:

Nu vreau sa te plictisesc asa ca voi fi scurt :
1. Un job;
2.Intelegere in familie,
3.Sa simt si eu gustul fericirii...
Peste 3 zile va fi ziua mea, iar eu nu voi primi nici un cadou, sunt singur si fara prieteni si tare as vrea sa intalnesc un duh...
O zi buna!

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Nu stiu care ar fi celelalte doua, dar prima ar fi ca sa imi perminta sa'mi mai pun 50 de dorintze big grin asa sunt eu, "modesta " xD shiii... sa'i placa de mine baiatului pe care il plac eu blushing

| Liviu a răspuns:

Well...
3 dorinte zici? (hmm)
1. Un loc de munca stabil
2. Sa am o familie a mea cu un baietel (xD)
3.Si ce imi mai pot dori? sanatate...Ca bani se fachappy
Nu imi doresc marea cu sarea'...Imi doresc ceva ce si-ar dori orce om in toate mintile zic euthinking

| SMTHING a răspuns:

1.Sa fiu bogata
2.Multa sanatateee
3. Sa ajung pana la 150 de ani tot bogataaaa laughing

| xSoaked a răspuns:

Mi-as pune 2 asa, random, daca am chef de o inghetata sau ceva pe moment, iar a treia ar fi sa imi pot pune oricand orice alta dorinta.

| bfvhjcv a răspuns:

Pai eu mi-as pune cu siguranta mai multe dorinte laughing)
dar cele 3 dorinte ar fi:
1.sa fiu mereu sanatoasa si sa am multi bani
2.sa fiu cu baiatul de care imi place
3.sa traiesc in new york intr-o casa imensaa:X:X:X

| GogosikaInfuriata a răspuns:

1 - sa nu mai sufar niciodata
2 - sa fiu toata viata sanatoasa
3 - sa imi pot pune alte 100 dorinte

big grin laughing

| вυттєяƒℓу a răspuns:

M'am gandit doar la prima dorinta:
Sa'mi indeplineasca, cate dorinte vreau!

| Raiden a răspuns:

1) Sa nu mai existe boli pe Pamant!
2) Sa nu mai existe oameni saraci, care rabda de foame sau de sete.
3) Sa mai existe viata pe Terra inca cel putin 1 miliard de miliarde de ani.

| Ambassaderåd a răspuns:

Salut! Prima dorinta ar fi. sa imi mai acorde inca alte 3 dorinte, a doua inca 3 dorinte, si a 3 inca 3 dorinte big grin. Acuma avem 9 dorinte, si putem cere multewinking... insa ce dorinte are un muritor ca mine, tu, voi. nu sunt destule sad... dorinte sad

| razvan1305 a răspuns:

Eu personal as cere la prima dorinta inca 10 dorinte la a doua dorinta inca 20 de dorinte si la a treia dorinta dorinte nelimitate laughing

| 1Q a răspuns:

Poi dorinta mea ar fi sa imi indeplineasca mai multe dorintebig grin

| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

1:Inca 20000000000 de dorinte, 2:Cel mai puternic PC din lume, 3tongueaaaaaaaaaace!, 4:Toate jocurile MMORPG de pe planeta!, 5:Multi bani(pentru a putea sa ma joc in continu) si 6:Sanatate(pentru a nu ma inbolnavi din cauza timpului petrecut in fata PC-uluilaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Drolja a răspuns:

Sa imi pot pune cate dorinte vreau

| lazio9 a răspuns:

1. sa te frec pe tine
2. sa te las gravida
3. sa ne casatorim

| XxRockStarxX a răspuns:

1.Sa imi spuna baiatul de care imi place (te iubesc)
2.Sa am oo muultime de bani
3.Sa am voce pentru a deveni vedeta nu ca nu as avea si acum putin:d

| DisforDeea a răspuns:

Sa pot avea o dorinta oricand vreau eu devil

| Sn00pY a răspuns:

Sa ma renasc cu mentalitatea de acum

| MyWorld a răspuns:

1. Sa fiu ceva gen " JB made in Romania"
2. Sa-l intalnesc pe JB
3. Sa am True friends care sa se incadreze cat de cat in limita normalului pentru ca de cand au auzit si ei de jb, eu semanand cu el, nici la baie nu ma mai pot duca singurcrying
P. S.: Crede-ma, viata de vedeta ii foarte grea. Eu eram sa mor la scoala din cauza asa zisilor mei True friends si nici macar nu sunt vedeta...

| SergiuMD a răspuns:

Salut, hmmmm intrebare bunahappy 1)Sanatate; 2)bani; 3)sa imi gasesc iubireahappy

| CatMeadow a răspuns:

1. sa pot sa-mi fac curaj sa ma trezesc! am visat destul! nu vreau sa dorm toata viata!
2. sa invat sa iert, sa indur lucrurile grele, sa am un suflet mai puternic.
3. sa ma casatoresc cu un om care sa ma iubesca numai pentru simplul fapt ca ma iubeste. sa ma accepte asa cum sunt. sa nu-i pese de defectele si greselile mele. pentru ca eu ii voi accepta greseala pe care urmeaza s-o facahappy