| BabyPink a întrebat:

Dacă ai avea ocazia să fii o vedetă, ce vedetă ai vrea să fii? happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dan Diaconescubatting eyelashes, motivele nu mai trebuie specificatewinking.

31 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

As vrea nu sa fiu o vedeta pentru ca nu se poate, dar mi-as dori sa pot sa fiu martor la intreaga viata a lui Mihai Eminescu. Sa ii fiu alaturi in gand si simturi sa vad ce a trait el, cum a vazut lumea aceasta, cum a vazut pe ceea pe care inca nici nu o traim. Ar fi cea mai grozava experienta.

| Razvan a răspuns:

Megan Foxhee hee

| lunarwolf a răspuns:

Kurt Cobain [fost solist Nirvana] sau Marcel Bostan [solist Alternosfera]. happy

| MisterKat a răspuns:

Daca as putea as fiu o vedeta, mi-ar placea sa fiu Michael Buble(adica un cantaret).

| daniDeeDee a răspuns:

Wentworth Miller.

| c0rn3l1uss a răspuns:

As vrea sa fiu actor.
Nu as putea fi o vedete anume.
As fi "Vedeta EU" laughing

| costymaximus a răspuns:

Nici Madona, nici Shakira, vreau sa fiu asa cum sunt!
http://www.youtube.com/watch?v=w4vA3xmkUZk

| alecs871 a răspuns:

Fernando de la Caransebes.
"Zice lumea ca sunt gay,
Dar sunt idol la femei."

| alecs871 a răspuns:

Se stiieeeeee!

| juniper a răspuns:

Una care sa nu fie prea materialista, sa nu faca crize daca ii apare ceva cos pe fata, sa se gandeasca si la altii si sa fie inteligent/a.

| Alisa a răspuns:

Aishwarya Ray love struck

| SufletDeCopil a răspuns:

Bunabig grin Sincera sa fiu nu as vrea sa fiu o vedeta. Viata de vedeta nu e chiar asa de usoara precum pare. As vreau sa fiu tot eu, asa cum sunt dar sa stiu ca sunt eu happy. Nu ma voi schimba pentru nimic in lume. E mult prea greu. Iubesc tot ce e al meuhappy! Have a nice day!kiss

| stefycrazygirl a răspuns:

Anahi/Maite/Dulce Maria/Carmen Villalobos.Mai mult vedete din Spania, Mexic sau Columbia. :d

| LauraSpataru a răspuns:

As vrea sa fiu Octavian Paler sau George Pruteanu, desi nu sunt vedete. Sunt OAMENI.

| mermadia a răspuns:

Michael jackson si keira knightley

| MangoGirl a răspuns:

Pai as vrea sa fiu o vedeta gen selena gomez...adica independenta si trendy

| KhloeAfterDark a răspuns:

Miley Cyrus. dar tot mai bine eu laughing

| deffect a răspuns:

Adam Sandler sau Rowan Atkinsonhappy

| Adeellee a răspuns:

Actrita. Kristen Stewart, jucand in "Twilight" loltongue

| andalu a răspuns:

Bill Gates happy

| Roxana6044 a răspuns:

Michael Jackson in varianta feminina big grin da` pe vremea asta as fi pe lumea celor drepti straight face. deci cade ideea...

| ILoveSKRILLEX a răspuns:

Micheal Jackson (feminina) ador cum O dansat sih vocea lui:X

Sa se odihnesca in pace; x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prieten imaginar nu pot sa fiu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu.pentru mine nici o vedeta nu este mai importanta decat sufletul meu.winking
as putea fi si Madonna dar nu ma intereseaza.
Eu pentru mine sunt mai de pret ca orice pe lumea asta si pe urma zamfir si mihnea.rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena Gomez.blushing
O ador.love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu... una unica, peste cativa ani o sa fiu promit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cantareata.batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu wentworth miller:X:X

| andreeadeeathebest a răspuns:

Belinda logic