| gabriela_6311 a întrebat:

Daca ai putea sa schimbi ceva la tine ce ai schimba? Dau funda la cel mai frumos raspuns

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu la mine nu as schimba nimic.Imi place asa cum sunt eu! Nu conteza ce zic ceilalti conteaza sa`mi placa mie de mine! Misto Intrebarea. O zi BUna?

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stomacul meu sa nu imi mai ceara atata mancare, mananc des dar nu ma ingras si am foame constant e ciudat

| lol1232 a răspuns:

Sa am niste ochi sanatosi sad dar u ce ai schimba big grin

| adriangabor92 a răspuns:

As schimba timiditatea

| pwp a răspuns:

Greutatea

| Deea a răspuns:

As vrea sa fiu mai inalta si sa am parul drept happy

| Liviu a răspuns:

Ce as schimba la mine?
Nimic
As vrea sa raman cum sunt momentan
Probabil as schimba putin Look`u
In rest
R. I. P

| shadovv a răspuns:

Daca as schimba ceva la mine atunci nu as mai fi eu... as fi o alta persoana! Daca as fi alta persoana, cine ar mai fi eu?

| daiana a răspuns:

Totul. happy
stiu ca sunt altii care se confrunta cu probleme mai mari decat noi, poate au vreun handicap... noi am schimb frumusetea exterioara si anumite parti ale corpului.
uneori trebuie sa ne multumim cu noi asa cum suntem si ca existam.
deci sunt cam egoista in privinta asta.

| Shuellen a răspuns:

Sincer? As vrea sa fiu mai optimista, nu nepasatoare.Sa fiu mereu calculata, nu imprastiata peste cine stie unde mari, tari departare.As vrea sa fiu o persoana buna si calda, care inspira incredere(nu ca nu as fi asa, dar mai am si momente). Si as schimba sexul...macar pentru o zi laughing. Numele. e fain cum e dar in loc de Denisa merge si Rebecka.happyAsa in rest as schimba restul oamenilor.

I-as face mai buni, sa le pese mai mult de restul persoanelor, mai familisti, mai calzi, mai OAMENI nu animale(sunt si exceptii)

| Zuzzy05 a răspuns:

Daca ar fi sa schimb ceva la mine, as alege sa nu mai fiu timida. Nu sunt in exces... dar rosesc mai mereusad cand vorbesc in public si e chiar nasol.

| Prigatdevisine a răspuns:

As vrea sa fiu mai inalta:X si as vrea sa nu mai fiu asa de thinking nu stiu "sensibila"

| Butterfly9 a răspuns:

Eu la mine as schimba inaltimea si frumusetea.

| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Cred ca mi-as schimba anumite aspecte ale comportamentului. As vrea sa am mai multa rabdare si sa fiu mai toleranta. Bineinteles, aceste lucruri chiar pot fi imbunatatite, dar nu batand din palme.
Cat despre fizic, parul si greutatea, cred.

| purplebutterfly a răspuns:

As vrea sa nu mai am mare incredere in oameni, sa nu mai fiu asa de sensibila si sa fiu putin maai inalta si mai sa pun pe mine vreo 3 -4 kg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orgoliul. As vrea sa las mai mult de la mine. Sa pot accepta ajutorul unora. Imi place sa ma descurc singura in tot ce fac si uneori nu e bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca as schimba.Fiecare are defecte.Sa fii perfect, hmm... te sperie putin gandul. Unele defecte le poti corecta in timp, trebuie sa vrei.In plus, avem de invatat din greseli, dar asta necesita timp, asa ca daca le-am putea corecta pe loc, nu am ramane cu nimic.
O zi frumoasa!

Ruxandra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa nu ma mai supar atat de repede.

| evelynne a răspuns:

Sa numai fiu asa de orgolioasa pentru ca nu arat ceea ce simt si nu e bine deloc.Si ca aspect fizic sa fiu mai inalta si sa am tenul creol:d

| rocky26 a răspuns:

Nimic nas schimba. sunt asa cum sunt.trebuie sa te multumesti asa cum esti. asa cum te-a creat Dumnezeu. fiecare este frumos in felul sau.