| iEmonel a întrebat:

Daca am baut 10 beri in 8 ore si nu m-am imbatat inseamna ca sunt imun la alcool?

6 răspunsuri:
| TzaCaNeL a răspuns:

10 beri in 8 ore e o nimica toata. Daca ai si mancat, e ca apa.

| Owakey a răspuns:

Bună!

Înseamnă că a fost altceva galben!

Baftă!

| evostyle7 a răspuns:

Copilu`, si daca pui pentru prima oara gura pe alcool, 10 beri in 8 ore nu te dau prea tare peste cap. Mai ales daca si mananci intre timp. In plus, nu exista imunitate la alcool. Unii se imbata din mai putin, altii din mai mult, pana la urma tot se urca la cap. Bea 10 beri in maxim 2 ore si scrie`ne dupa. Enjoy.

| Deny1333 a răspuns:

Încearcă alea 10 beri în o oră şi vorbim apoi, dacă o să mai fi în stare să scrii.

| Adrian4123 a răspuns:

Unii oameni se imbata fara sa-si deie seama de asta...

| CEA a răspuns:

Inseamna ca esti obisnuit cu berea.