| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Daca am comandat în perioada asta din UK imi ajung produsele in România? ( Sunt deschise sau sunt închise granițele?

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Teoretic trebuie să ajungă, dar e posibil să dureze ceva mai mult.

| anonimg a răspuns:

Granitele sunt deschide numai pentru alimente si medicamente; adica pentru aprovizionarea magazinelor si spitalelor.
Pentru colete granitele sunt inchise.

| InvatamProgramare a răspuns:

Transportul de persoane este resstrictionat la intrare in tara, dar marfurile circula ca altfel n-ar mai fi banane si portocale in magazine. happy

| AlexMh a răspuns:

Transporturile se desfasoara dar exista intarzieri fiindca se circula foarte greu.