| fanMandinga a întrebat:

Daca am primit pe mess un mesaj de la Institutul eurocor cum ca am castigat un voucher de 500 de lei... daca vreau sa plec cu parintii la Figa cum sa fac sa iau cuponul?

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Voucher de 500 de lei pentru lectiile lor de limba engleza, adica iti face o reducere de 500 de lei la orice lectie cumparata, care costa in jur de 1.100 de lei. Am si eu cont pe Eurocor. Si nu ti-ar strica si un curs de limba romana.

2 răspunsuri:
| NCL a răspuns:

PAi suna banuiesc ca au un numar de contact si explica-le ca ai castigat si ei te vor indruma cum sa ridici cuponul.

| fanMandinga explică (pentru NCL):

Si daca sunt minciunii si imi ia minutele?