| YepIsSuspended a întrebat:

Daca ati primi un banutz pentru fiecare intrebare prosteasca de pe site?laughing

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-ar fi chiar asa mult, tinand seama ca in momentul raspunsului meu sunt 296. 339 intrebari postate, deci ar fi mai putin de 2. 963, 39 lei, avand in vedere ca sunt si multe intrebari serioase si corecte. Numai bine!

| Razvan a răspuns:

As mai lua vreo 10-20 de useri si am creea o bancuta de bani TPUsmug

| Derye a răspuns:

Daca as primi un banutz pentru fiecare intrebare prosteasca de pe site ce?

| LucianGabriel a răspuns:

Te-as scoate pe tine si userii tpu.ro la o inghetata sau un suc.

| DeeAnna. a răspuns:

As mai primi unul acum. laughing

| fluturascolorat a răspuns:

laughing cred ca am fi bogati. acum depinde de cat sa fie banu, adica sa primim cate 1 milion pentru fiecare intrebare ar fi bine.