| blackrain a întrebat:

Daca ati putea alege, in ce oras din america ati locui si de ce?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In california imi atrage mai mult atentia.

| PredatoR a răspuns:

Beverly Hills, California. Cauta pe google si ai sa vezi de ce.happy

| 54ndy a răspuns:

Miami, pentru că este sore şi plajă

| LigiMe99 a răspuns:

In L.A. Pentru ca e suuuuuper frumos si e langa ocean (iubesc apa :X)

| happykill a răspuns:

New York, Los Angeles( Beverly Hills), Chicago, Las Vegas

| KazooForYou a răspuns:

DaLLaS este un oras destul de frumos si nu este asa aglomerat tongue

| mihnea2001 a răspuns:

Seatle,e un super oras,si cum vreau sa ma fac medic, au si un super spital, acela in care s-a filmat grey's anatomy; au feriboturi... si multe alte chestii superbig grin funda?