| YTwatchdog a întrebat:

Daca ati putea avea orice animal... orice... ce animal ati alege?

Răspuns Câştigător
| BucurAdrianFlorin a răspuns:

Pe mamalaughing))

28 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Un catelhappy

| Frau a răspuns:

O meduza laughing

| Frau a răspuns:

Glumesc... mi-as dori un lup:X:X:X

| Abcfunny a răspuns:

Un căţel, o maimuţică, o zebră, o veveriţă, un leulove struck

tu?

| Doddel a răspuns:

O vaca

| blue95 a răspuns:

Un leopardlove struck sau un tigru alb

| Sua a răspuns:

Un tigru

| pauladrian a răspuns:

Un tigru...pacat ca sunt salbatice pisicile astea.

| Byclick a răspuns:

Un tigru alb imblanzit care nu mananca si nu naparleste.

| Iuly006 a răspuns:

Un cangur happy

| HardcoreCountry a răspuns:

Pisica

| candydream a răspuns:

Un raton.

| Aiwendil a răspuns:

Un serpisor dragut :X. Sau un dragon.Se pune?

| adutza12 a răspuns:

Un animal disparut, ci anume un pterodaptil, intotdeauna mi-am dorit sa vad lumea de sus, iar acest animal mi-ar indeplini dorinta.

| victo a răspuns:

O pisica, nu as putea pastra un animal salbatic prin casa asa ca

| Alinutza_5368 a răspuns:

Delfin laughing) i ador sunt innebunita dupa ei. au asa o blandete cand te uiti in ochii lor parca mereu sunt tristi ...nu stiu oricum sunt ceva deosebiti laughing

De curiozitate l-am intrebat si pe piticu meu ce animal ar vrea sa aiba si a fugit la cartea cu animale si mi-a aratat un bebe leu laughing

| NuAmHabar a răspuns:

Am o pisicutabig grin

| lovenotsex a răspuns:

Ca si frumusete linxul iberic, care din pacate e pe cale de disparitie, il consider cel mai frumos animal ca aspect(http://www.youtube.com/watch?v=vYfNpBeSRXQ&NR=1). Iar ca si inteligenta conider delfinul a fi un mamifer deosebit.Aceste 2 animale le-as dori.

| 100%Diana a răspuns:

O pisica, un mic leu alb si un ursulet panda daca vrei sa ai gradina zoologica, o si un pudel.

| Eu.si.atat a răspuns:

O pisica, am avut si mai demult dar a murit, iar acum mama nu ma mai lasa.

| lly a răspuns:

O maimuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pantera big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si as mai vrea un papagal mare care sa vorbeascalaughing

| alina_8356 a răspuns:

Pisica love struck

| bibitica a răspuns:

Un caine

| Florin19 a răspuns:

Eu unu as alege un caine...