| savino23 a întrebat:

Daca ati putea schimba presedintele, pe cine ati alege? de ce?

Răspuns Câştigător
| asman a răspuns:

As alege un independent.

7 răspunsuri:
| xCatastrophe a răspuns:

Pe Mikey Hash fiind ca este extraordinar! rolling on the floor Sincer dupa parerea mea nu merita sa fie presedinte! straight face

| UnleashedPsycho a răspuns:

Hitler, că aşa vreau eu.
Sayonara!

| bogdytzu a răspuns:

Pe cineva din PSD pentru ca pe vremea lor toata lumea avea servici si un salariu bun.

| AlexCrb a răspuns (pentru bogdytzu):

Ai uitat de mineriade? Stii cat a furat Iliescu dupa revolutie? Basescu e mic copil. Din toate partidele, nimeni nu e bun pentru a deveni presedinte. Oamenii care chiar puteau sa ajute tara au iesit din politica de ceva timp (ma refer la Stolojan sau Isarescu). In momentul actual nu vad pe nimeni sa conduca tara. Nici un partid nu e demn!

| RoseOfTheFire a răspuns:

Eu l-as vrea pe Obama laughing oricine e mai bun decat cheliosul asta de Basescu ca nu a facut nimic tarii.

Răspuns utilizator avertizat