| anonim_4396 a întrebat:

Daca barbatii vor sa se epileaza pe picioare, trebuie sa se epileze neaparat pe intregul corp(maini, abdomen etc)?

Răspuns Câştigător
| AndR3y_2220 a răspuns:

Exista o crema, veet se numeste si e foarte buna...iar aiurea nu e pentru ca pe acolo imi creste cel mai mult par, decat pe piept, app pe maini sa nu te epilezi ca nu are rost, doar pe picioare iar cand o sa ajungi la varsta in care iti creste si pe piept parul mai mult atunci si pe piept, eu inca nu am ajuns la varsta aia, dar o sa ajung.ms.funda!?

8 răspunsuri:
| AndR3y_2220 a răspuns:

Nu e neaparat, eu ma epilez doar pe picioare pe piept inca nu e asa mare deci nu are rost sa ma epilez si pe piept!
Asta depinde de fiecare persoana in parte cat de repede ii creste parul...Bafta!

| anonim_4396 explică (pentru AndR3y_2220):

Dar nu e putin aiurea sa fii epilat numai pe picioare? Si cu ce anume te epilezi? Vreau si eu sa o fac, insa nu prea stiu cu ce sa incep. big grin

| anonim_4396 explică (pentru AndR3y_2220):

Si dupa ce te epilezi, in cat timp incepe iar parul sa creasca?

| anonim_4396 explică (pentru AndR3y_2220):

Hai zi ca iti dau funda daca imi spui big grin

| Roll_Roly_1997 a răspuns (pentru anonim_4396):

Maxim 2 saptamani si iti creste dublu cat ai avut laughing

| AndR3y_2220 a răspuns (pentru anonim_4396):

Exista o crema, veet se numeste si e foarte buna...iar aiurea nu e pentru ca pe acolo imi creste cel mai mult par, decat pe piept, app pe maini sa nu te epilezi ca nu are rost, doar pe picioare iar cand o sa ajungi la varsta in care iti creste si pe piept parul mai mult atunci si pe piept, eu inca nu am ajuns la varsta aia, dar o sa ajung.ms.funda!?

| AndR3y_2220 a răspuns:

Depinde de fiecare mie dupa o luna incepe sa imi creasca. dar asta depinde cum am mai zis! o sa vezi tu dupa cat timp o sa iti creasca! succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu,lasa-l sa creasca, fa-te ca ursu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Totul sau nimic.