| TequilaG a întrebat:

Daca blochez o persoana pe Facebook, aceasta va vedea ca eu o blochez?

Răspuns Câştigător
| CorinaClaudia a răspuns:

Pentru persoana respectiva nu o sa mai apari deloc, ca si cand nu ai avea facebook.

6 răspunsuri:
| ClauditaSmile a răspuns:

De pe contul ei o sa vada ca si cum ai avea contul inchis. Poate sa isi dea seama ca l-ai blocat de la faptul ca te vede pe contul altucuiva.

| AdrianFita a răspuns:

Nu dar probabil ca isi va da seama cand va vedea ca nu te mai gaseste.

| AdrianFita a răspuns:

Si apropo, tu nu esti tequila de pe youtube, nu?

| DragosDrDra a răspuns:

Pai.dacă inainte să o blochezi vorbeati si ea are chatul pornit cu tine... dacă iti va scrie ii va aparea ca ai blocato si daca va inchide chatul nu il va mai putea deschide niciodata pentru că nu îi va mai apărea big grin

| mynayo a răspuns:

Nu ii apare vreo notificare sau ceva de genul.Dar la un momentdat o sa observe pentru ca nu te mai gaseste deloc.