| elena a întrebat:

Daca cineva a intrebat daca remeti este in judetul Bihor, de ce sa nu intreb si eu daca...Carpiti este in judetul Iasi?

Răspuns Câştigător
| lia a răspuns:

Pai dupa intrebarea care ati adresat-o raspunsul este: din cauza ca dumneavoastra stiti mai multe big grin

4 răspunsuri:
| elena explică:

Cu mii de scuze daca v-am necajit cu intrebarea mea, dar eu m-am nascut in satul Sculeni, comuna Carpiti(azi com.Victoria) si uite asa "carpitii" au ajuns "victoriosi" pe culmile socialismului si mai apoi ale comunismului. Pe harta judetului la comuna Victoria exista un deal care atesta ca aceasta comuna a existat. Din respect pentru utilizatorii TPU nu pun intrebari neserioase.

mlm
| mlm a răspuns:

Din cate stiu eu Dna Elena, asa ceva nu este in judetul nostru, sper sa nu ma insel!

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Si va intreceti in cat de fara noima sunt intrebarile?
Cat de simplu este sa cauti pe Google un raspuns la intrebarea asta... Eu credeam ca ne punem anumite semne de intrebare, la care experienta de viata si cunostintele acumulate sa fie un fel de Google. Daca ma insel, scuze!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa, ktegoria la care intrebarea a fost postata spune totul, aveti prea mult: Timp liber