| SingleForOne a întrebat:

Daca cineva vine din strainatate, alege sa se izoleze la domiciliu cu familia, drept consecinta nimeni din domiciliul respectiv n-ar trebui sa iasa pe strada sau sa aiba contact cu vecinii. Atunci, cine poate aduce alimente respectivei familii?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Rude, vecini, comanda online

| Justme79 a răspuns:

Buna pai in cazul in care se întâmplă asta cel mai bine ar fi indicat să nu mergi la părinții tăi acasă și să găsești o alta posibilitate dar oricum din câte știu odată ce nu ai nici un fel de simptom cred că nu este nici o problema cred happy

| Silwian a răspuns (pentru Justme79):

Crezi gresit! Se intamola sa fii infectat si fara nici un simptom!

| Silwian a răspuns:

O tida in prieten de. familie ii poate face cumparaturile!