| marianpredoi a întrebat:

Daca descarc aplicatii gratis de pe google play, se consuma traficul de date?

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Bună!
Dacă la descrierea aplicaţiei, scrie că este free înseamnă că e gratuit.
Aplicaţia gratuită nu costă bani, dar se consuma traficul de date, depinde de fiecare aplicaţie, de câţi mb are.
Succes!

5 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Da, dar doar in cazul in care esti conectat, cu internetul de la operator. In cazul in care te folosesti de Wi-Fi, traficul nu se consuma.

| d3men7zel a răspuns:

Da se consuma Traficul de date, si eu am descarcat intr-o perioasa pana m-am trezit pe 0 laughing :p FUNDA?

| Fayree a răspuns:

~ Da se consuma puppy dog eyes.

| badearazvan a răspuns:

Da

| jipi99 a răspuns:

Da,cat are jocul atat consuma(ex:jocul are 1 GB=1GB de net)