| Melania2002 a întrebat:

Daca descarc muzica pe telefon cea din calculator se sterge?

Răspuns Câştigător
| marykiddu a răspuns:

Nu se sterge doar se copie muzica de pe carculator in telefon deci nu este nicio diferenta mai usor zis nu se sterge FUNDA? happy

10 răspunsuri:
| AOLEVRIC a răspuns:

Salut! Nuuu. cum sa se stearga straight face.

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Nu, nu are cum happy

| Camper123 a răspuns:

Cu siguranta nu!

| CrissVlad13 a răspuns:

Doar daca o muti din calculator in telefon. Daca o copiezi din calculator in telefon nu se sterge.

| rares85 a răspuns:

Dacacopiezi prin metoda copy-paste, nu se sterge, daca dai cut-paste se sterge. Funda

| dragos1621 a răspuns:

Nu

| floricica654 a răspuns:

Nu

| Ricuta a răspuns:

Daca dai cut ->paste se sterge daca dai copy ->paste nuhappy

| snickers9405 a răspuns:

Nu.