| norby_8572 a întrebat:

Daca doresc sa cumpar ceva, vanzatorul este din Bucuresti sa spunem, cumparatorul este din Pitesti, este mai ieftin sa-l trimita la Pitesti decat la Oradea?

Răspuns Câştigător
| Funditsa a răspuns:

Pai de la Buc. la Pitesti dai 1 milion si ceva...de la Buc. tocmai la Oradea dai 4 milioane peste 500. Adica distanta.

3 răspunsuri:
| Florin_6699 a răspuns:

Intre 7, 50ron si 12 ron te costa, acum depinde daca este perisabil sau are un volum mai mare...eu am magazin online si trimit des colete in tara, si stiu cam cat costa... fa-mi si mie o vizita www.abc-cosmetics.ro.im

| norby_8572 explică:

Am uitat sa precizez greutatea care este de un kg si ca este trimisa prin posta romana

| raluca_9720 a răspuns:

La pitesti