| Chowder_1239 a întrebat:

Daca faci Sex Oral sau Anal poti ramane Gravida?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ramai insarcinata. Dar poti sa iei boli care sunt foarte perculoase daca faci sex oral si anal neprotejat (adica fara prezervativ). Poti sa iei boli ca: HIV, HPV, VIRUSUL HEPATIC B, VIRUSUL HEPATIC C etc.

14 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

1) esti proasta
2).nu

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu

| υℓqυισяяαЧєѕραɗα a răspuns:

Nu.suge-o linistita laughing

| Vulvatron a răspuns:

Nu. fa linistita laughing

| pisikutza a răspuns:

Nu,stai linistitawinking

| Narcis2007 a răspuns:

Da!

| kiki a răspuns:

Da da se poate se poate.dar cel mai periculos este sexul virtual.mare grijaaaaa... sper ca nu ma ia careva in serios

| flo28 a răspuns:

Da mai ales daca faci anal pfoai unde esti tu tepes doamneeeeeeeee

| maryy a răspuns:

Nu.O intrebare.Ai mai mult de 10 anisori? Pentru cultura ta generala, nu se poate sa ramai.

| prideras a răspuns:

Normal daca faci sex oral sau anal nu poate sa ramana gravida...da de ce nu folosesti prezervativulwinking

| KameliaAura a răspuns:

Nulaughing

| Chowder_1239 explică:

Scuzati-ma ca am gresit Categoria :d

| Chowder_1239 explică:

Ba! Sunt baiat nu sunt Fata laughing)! Am intrebat din curiozitate laughing

| Maria_Ana_1997_f a răspuns:

Ce cap ai? doamne! ramai gravida in gura si in fund! si copilul pe unde il scoti:pe la subtiorii. APLAUZE va rog!