| nikolettta a întrebat:

Daca inca nu mi-am terminat abonamentul si vreau un tel nou cu un nou abonament fara sa-l mai am pe cel vechi cum fac? Se poate sa intrerup ab?
pls ziceti-mi mai multe detalii
funda

Răspuns Câştigător
| Laura_7852 a răspuns:

Pai si eu am fost in aceeasi situatie si mi-am reinnoit abonamentul(adica iti pastreaza acelasi nr de telefon dar iti pune mai multe sau mai putine minute, mesaje etc.)si mi-am luat telefonul pe care l-am vrut cu mai putini baniwinking
Incearca si tu!tongue

2 răspunsuri:
| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Nu...nu poti renunta la abonament dar poti sa iti cumperi altul(pe ab.)dar pe alt nume! de exemplu telul ce il ai acum este pe numele tau [Nikoletta+numele de familie] dar mai poti sa iti faci unul pe numele mamei sau tatalui tau! pup! funda?

| iuli a răspuns:

Poti sa-ti intrerupi contractul insa in schimbul platii unor penalitati. Nu am patit niciodata asta, deci nu stiu cam cat costa, dar am auzit ca nu sunt sume mici. Daca odata cu abonamentul ai achizitionat si un telefon, atunci va trebui sa platesti si mai mult.