| Florinaa14 a întrebat:

Daca introduci cardul de memorie in telefonul cuiva,apoi il scoti, cumva fisierele raman acolo?

Răspuns Câştigător
| cristi20ilie a răspuns:

Fisierele nu se copiaza singure de pe card pe tel.Deci daca tu nu le-ai copiat pe telefonul respectiv, sigur nu sunt acolo.winking

8 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Nu au cum sa ramana.

| noname_1435 a răspuns:

Nu raman...pot ramne in caz ca are virusi pe telefon

| Diavolcata a răspuns:

Doar daca vrea happy Daca nu doar in caz de virusi altfel nu, succes!

| StefaniaM a răspuns:

Nu raman numai daca le copiezi tu

| lolz1 a răspuns:

Nu raman! poti sa-l introduci in orice telefon big grin dar daca tu vrei sa le salvezi se pot salva. funda?

| AlexAvram94 a răspuns:

Raman numai daca le copiezi tu...altfel nu au nici-o treaba sa ramana acolo

| EmoPublicDate1234 a răspuns:

Ce înțeleg eu:
Dacă introduci penisul în vaginul cuiva, apoi îl scoți, cumva sprema rămâne acolo?

DA!

| Florinaa14 explică (pentru EmoPublicDate1234):

Mars ma cu raspunsurile tale de c***t!