| anonim_4396 a întrebat:

Daca iti blochezi contul de Facebook temporar, prietenii / celelalte persoane iti pot vedea contul / profilul / mesajele? sau trebuie sa-l blochezi permanent pentru a nu mai te vedea?

3 răspunsuri:
| mbncf a răspuns:

Nu-ți pot vedea profilul, iar mesajele le rămân chiar dacă ștergi contul.

| FuriaGogoasei a răspuns:

Odata ce ai sters contul temporar toate mesajele/commenturile/tagurile/pozele dispar.

| CălinPL a răspuns (pentru FuriaGogoasei):

De ce scrie aici http://imgur.com/a/fpSVK ca este posibil sa ramana mesajele?