| anonim_4396 a întrebat:

thinking Dacă la Loto mi-au ieşit 3 numere..se poate câştiga ceva? Dacă da. cât?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| mikynelu a răspuns:

Da...ai castigat cam 20-30 ronhappy

4 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Du-te sa intrebi, acolo primesti cel mai bun raspuns.Eu imi reamintesc ca in urma cu cativa ani o vecina a jucat la loto si i-au iesit 4 numere, si a primit un tv cu ecran plat.
Succes si O seara placuta! happy

| LoOvE a răspuns:

Jucatorii la Loto 6/49 castiga si cu 3 numere la cel mai popular joc al Loteriei Romane.

Castigul este de 4. 5 lei (45 de mii vechi)

Cu 3 numere castigatoare, jucatorii la Loto 6/49 pot opta pentru ridicarea castigului in bani sau pentru a-si incerca inca o data norocul cu o noua varianta de joc.

| Frunziix3 a răspuns:

Da, cu trei numere castigi 50 de lei.Esti foarte norocoasa/norocos.winking

| aDiDaSxD a răspuns:

Pai da se poate dar depinde cat era premiulbatting eyelashes