| iiPucca a întrebat:

Daca ma cumparat un joc de la orange(mentionez ca sunt pe abonament) si mi-a facut cost suplimentar pentru asta. Cum pot sa fac sa le dau jocul inapoi si sa imi retraga costul suplinentar? Va rog daca se poate spuneti-mi ca nu mai pot de nervi crying

4 răspunsuri:
| crmr a răspuns:

Nu se mai poate sorry

| bibi4v a răspuns:

Nu se poate. odata ce ai dat banii pe ei.salut. nu ii mai primesti inapoi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spor la joc. Nu-ti mai vezi banii inapoi.

| Gaannicus a răspuns:

Nu se mai poate, e ca si cum ai cumpara un joc din Altex si te-ai duce sa iti iei banii inapoi.