| anonim_4396 a întrebat:

Daca maine de dimineata pun un colet la posta ajunge pana vineri in Hunedoara?

5 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Teoretic da, practic depinde de viteza lucratorilor de la posta.

| Oanny a răspuns:

Hey! Sigur ajunge! Ca sa fii sigur spune-le sa til trimit cat de repede posibil asta te va mai costa in plus dar nu foarte mult pana in 5 lei...eu sunt din Galati si am trimis in Bucuresti si ziua urmatoare a ajuns coletulhappy

| Oanny a răspuns:

Mda ai dreptate lora...am uitat si de aceasta distanta, nu am mai tinut contlaughing

| GenetiX a răspuns:

Nu. Decat daca esti din acelasi oras.

| GenetiX a răspuns:

@Lora: eu cred ca dormi tu. Intrebarea era daca pune coletul pe data de 3 Martie ajunge la destinatie in data de 4 martie. Si-am raspuns ca Da, daca e din acelasi oras Destinatarul. E foarte corect raspunsul, ce sari asa?