| BeHappy_7009 a întrebat:

Daca-mi fac o extraoptiune de aici din Romania atat pe Cosmote cat si pe Vodafone, cu minute internationale si plec in Italia, pot sa sun din Italia in Romania? Evident, consumandu-mi minutele internationale.
Raspundeti daca sunteti siguri...

1 răspuns:
| maricx a răspuns:

Minutele internationale sunt pentru a vorbi cu persoane care nu fac parte din retele romaniei:romtelecom, cosmote, Orange, Vodafone. daca suni pe cineva care face parte din aceeasi retea cu tine o sa iti ia minutele in retea nu cele internationale