| xXxPishikutzaKrissyxXx a întrebat:

Daca nu mai sunt VIP pe imvu, cum imi schimb poza de la room-ul meu?

Răspuns Câştigător
| nevermindpeople a răspuns:

Odata ce perioada de V. I. P s-a terminat roomul se sterge automat. big grin Nu mai poti face nimic.

2 răspunsuri:
| Fexy a răspuns:

Pai...intri acolo la community... dai la Manage My 3d Chat Rooms si dai la Edit si acolo iti schibi poza... ma gandesc ca sti din moment ce ai room... si daca nu te lasa inseamna ca nu mai poti din moment ce nu mai esti vip

| Webbiexd a răspuns:

Simplu.faci o poza nu cu prima, ci cu adoa camera foto si amoi dai pe aIII-a si gata