| anonim_4396 a întrebat:

Daca o persoana cu personalitate multipla merge la un concert (si este constienta de "ceilalti"), plateste un bilet pentru o persoana sau mai multe? Daca plateste pentru una singura, "ceilalti" intra ilegal?

2 răspunsuri:
| kitykity a răspuns:

Pentru el, chiar daca acesta are o personalitate multipla, dar poate a doua oara sa intre cu mai multi prieteni de o data.

| Neyter a răspuns:

Ba, eu am personalitate multipla, dar asta e ca si cum ai merge la aeroport cu prietenu in valiza ca el n-are bilet XD
Am vazut moduri de a scapa de personalitatea multipla dar nu vreau pentru ca e mai fain din punctul meu de vedere