| Teodor168 a întrebat:

Daca o sa merg la aqua parca/piscina, o sa am voie cu saltea gonflabila?
FUNDA promit!

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Depinde daca este un strand in toata regula si capacitate bazinelor este suficient de mare da de ce nu.La piscina nu cred petru ca acolo bazinele si spatiu este mult mai mic

2 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Din cate stiu, nu ai voie nici cu mancare, cat despre saltea nici nu se pune problema

| GoldenBoy17 a răspuns:

Da, ai, atata timp cat nu este prea mare, dar poti incerca, de regula au ei deja acolo, fa o încercare, eu zic ca te lasa!