| ashley26pink a întrebat:

Daca participi la emisiunea Schimb de Mame (primatv), cati bani iei? Nu daca castigi si esti mama nu stiu care prin televoting, ci pentru o simpla participare.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primesti 450 de euro iti spun sigur ca aceasta este suma pentru ca eu am fost sunata chiar azi si mi-au dat toate detaliile si acum trebuie sa le dau raspunsul luni cand ma vor contacta din nou. mi-au spus ei suma nu iti spun eu de la mine te pup papa

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1000 euro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuam oameni retardati pot sa participela asceva, sau disperati sa se vada la TV

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primesi bani petru emisuna asta
cu credeam asa ceva

| TudorTeodoraRoxana_9863 a răspuns:

1000 euro

| alinanashat a răspuns:

Primesti 450 euro, azi mau contactat si pe mine