| ashley26pink a întrebat:

Daca pe yahoo messenger am invitat pe un prieten care apare offline la o conferinta imi apare ca nu sunt autorizata sa ma alatur in conferinta, inseamna ca el e offline sau e invizibil? Ca stiam ca este o smecherie ca sa afli cine este invizibil cu invitatul la conferinta. Ce ar trebui sa imi apara ca sa imi dau seama ca el este invizibil sau offline?

2 răspunsuri:
| mihaela11 a răspuns:

Daca ai messengerul in engleza da clik pe acel prieten apoi dai clik pe imvironments api dai clik see all imvironments api pe interactive fun apoi pe doodle ii trimiti ceva de exemplu sall apoi daca iti apare tot waiting for your buddy to load doodle e offline iar daca iti apare la tine in lista ca e offline si te lasa sa desenezi acolo ceva inseamna ca e pe invizibil funda?

| xDulshikaElly a răspuns:

Poti sa inviti in conferintza doar daca stii cu exactitate cine e online!