| lolipopfree a întrebat:

Daca s-a zgariat telefonul si e in garantie mi-l schimba sau ce se intampla?
Unde gasesc un segiu sau un loc unde sa ma duc cu el daca sunt din brasov?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| auras_3322 a răspuns:

Nu mai cauta sediu - stai linistit acasa nu iti schimba nimic chiar daca este in garantie - garantia este daca nu iti mai functioneaza telefonul sau daca iti da EROARE ca sa zic asa in rest zgarieturi sau daca il scapi in apa nu primesti garantie am patit si eu... http://costiradu.blogspot.com/

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca ti-l schimba, faptul ca s-a zgaraiat este din vina ta. Se schimba doar atunci cand are un defect de fabricatie ori s-a defectat fara vina ta. Totusi, poti incerca la magazinul unde l-ai cumparat ori la atelierul de service trecut pe garantie. Succes si numai bine!

| ταξιδιώτης a răspuns:

Doar in cazul unei defectiuni tehnice beneficiezi de garantie, in acest caz nu...contra cost se rezolva

| TJohannaB a răspuns:

Da se poate schimba! Deci, te duci la magazinul de la care l-ai luat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il am si eu zgariat dar merge si asa dal dracu