| llleo a întrebat:

Dacă sar în pat timp de 45 minute fără oprire, este posibil ca patul, din nefericire, să se rupă? Răspundeți-mi, oameni. Fiți serioși.

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu rezista patu la sarituri, e facut pentru dormit

| llleo explică (pentru mgtow):

Unde scrie domne asa ceva

| LPCTSTR a răspuns:

Nu, arcurile patului sunt făcute să reziste ani, 45 de minute de stres continuu sunt apă de ploaie.

| llleo explică (pentru LPCTSTR):

Ești un om de bun augur, Cookie. Mersi că mi-ai răspuns.

| LPCTSTR a răspuns (pentru llleo):

Sunt mereu aici să ajut happy
Și de făcut mișto fac numai când mi se cere, ykwinking

| alina2k18 a răspuns:

Daca e din lemn masiv si facut super bine sau din metal poti sa sari cat vrei ca nu se rupe.
Daca ai pat din pal melaminat [ cum au mai toti oamenii ] si facut f prost, din 5 sarituri l-ai facut tandariwinking

| Plato a răspuns:

Depinde si de pat, daca e jaf ca alea din camine, atunci da.

| llleo explică (pentru Plato):

Ai dreptate, Plato. Nu te-aș putea contrazice.

| FreddieM a răspuns:

Doar atata poti? Rezista mai mult decat tine.

| llleo explică (pentru FreddieM):

Într-adevăr. Am să sar de dimineața până seara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de pat : cât de vechi e, dacă e de calitate sau nu şi mai depinde desigur şi de "tonajul" tău.Aşa că, dacă ştii că eşti mai elefănţel, eu zic să stai cuminte că s-ar putea să ajungi să dormi pe jos. big grin

| llleo explică (pentru anonim_4396):

Exact, exact. Ai dreptate, draga mea.

| chuckmanson a răspuns:

Salutareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee