| anonim_4396 a întrebat:

Daca scrie asa : limbi straine studiate engleza si franceza optional spaniola...nu as putea sa inlocuies ...sa zicem franceza si sa fac spaniola? sau e obligatoriu franceza?

6 răspunsuri:
| addi90 a răspuns:

Tu nu intelegi cateva cuvinte romanesti si vrei spaniola..esti muci, apuca-te de romana.

| 123lalala a răspuns (pentru addi90):

Ai grija cum vorbesti nu iti permit! daca am vrut sa intreb ceva important pentru mine nu aveai de ce sa te bagi!tongue sau ce...o vaii imi pare rau domnul care este la facultate si cu studii superioare decat mine (daca ai ) vaii imi pare tare rau ca am indraznit sa intreb ceva legat de liceu! tongue

| addi90 a răspuns:

Hai ca am exagerat, scuze ca am fost obraznic, nu am studii superioare ca prin liceu am constatat ca m-am nascut normal iar scoala m-a tampit blushing. sa te luminez: nu poti renunta la engleza si franceza iar spaniola doar daca vrei, insa nu poti renunta la una dintre alea pentru spaniola. desi si eu as fi procedat la fel. spaniola suna frumos, mai ales ca tie iti foloseste si la telenovele. ma ierti, nu?

| 123lalala a răspuns (pentru addi90):

Pai eu nu ma prea descurc cu franceza si de aceea as vrea spaniola. Si nu ma uit la telenovele ...doar la filme pe engleza. Oricum ma bucur ca ti-ai dat seama ca ai vorbit ca un prost si sper sa nu le mai raspunzi si la altii cum mi-ai raspuns mie! Cuvantul "muci" m-a deranjat cel mai tare...ce credeai ca un copil in clasa I-a te intreaba asta?

| addi90 a răspuns (pentru 123lalala):

Hei..."..ca un prost." sa ma supar?
nu stiu...problema mea e ca nu suport oamenii care nu-si folosesc capul, de aceea ti-am raspuns, in fine... trebuia sa imi dau seama ca esti un copil de 15 ani laughing iq tau este in dezvolare inca.

| 123lalala a răspuns (pentru addi90):

Ok..in fine nu mai conteaza