| SCOOBY DOO a întrebat:

Daca stau la comuna si vreau sa comand o carte de pe internet imi vine in comuna respectiva cartea

5 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Da unde sloboz vroiai sa vina?

| Pure.Sunshine a răspuns:

In cazul in care comuna nu are oficiu postal pentru a primi cartea prin posta, poti sa comanzi prin fan courier si astfel vei primi cartea acasa, insa cu niste costuri suplimentare. in momentul in care comanzi ceva pe internet trebuie sa selectezi modul de plata si de expediere. acolo o sa gasesti unde sa selectezi cea mai avantajoasa metoda pentru tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca comanzi prin posta o aduce postasul, daca e prin alt curier trebuie sa vezi care si sa verifici pe pagina lor daca distribuie si in afara localitatii unde au sediul.

| AlexxoDany a răspuns:

Faci comanda si acolo selectezi sa iti vina prin posta nu prin curierat rapid. Prin posta sigur trebuie sa iti fie trimisa. Spor la studiaT!

| AndreeaFCB26 a răspuns:

Pai cred ca vine la focsani sau la odob. si te duci tu sa o ieihappy