| Adyspeed a întrebat:

Daca sunt pe facebook pe un grup care face vanzari cumparari si fiecare pune ce vrea sau cumpara ce vrea, sa zicem ca postez un telefon sa il vand cu poze, cum mai dau eu de anuntul ala sa ii dau iar share ca ma duce in jos mult dupa ceva timp ca baga multi anunturi. cum mai gasesc acel anunt undeva fara sa il mai scriu odata sa mai postez peste 2h sa zicem. funda care ma ajuta si voturi multe

Răspuns Câştigător
| justyoung9 a răspuns:

Poti sa rogi pe cineva sa-ti lase un coment sau sa-ti dea like, si vei fi notificat de acest lucru acolo la notifications. Data viitoare, intri de acolo