| Anonymous56 a întrebat:

Daca ti-ai pune 3 dorinte, cu ele ti-ai putea indeplini toate visurile(dorintele)?

5 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Intrebarea aceasta e buna. Cred ca as putea si cu o singura dorinta dar nu sunt prea sigur.

| xSequel a răspuns:

Daca ai mai multe dorinte, sa zicem 4, si poti sa-ti pui numai 3 dorinte nu cred ca-ti poti indeplini toate visurile big grin.
Daca gresesc cu ceva scuza-ma dar nu prea am inteles ce spui laughing.

| xSequel a răspuns:

1. Sa fiu sanatos.
2.Sa am dorinte infinite laughing
3.Sa imi indeplinesc toate dorintele.

| Anonymous56 explică:

E simplu.
Prima dorinta:Sa fii sanatos.
A doua dorinta:Sa fii f bogat.
A treia dorinta:Sa ti se indeplineasca toate dorintele.

Exbig grinaca iti pui numai prima dorinta o sa fii sanatos, bine... dar nu o sa ai ce vrei tu.
Daca iti pui a 2-a dorinta, poti sa fii f bogat, dar nu esti fericit, sanatos etc.
A 3-a dorinta e evident ca indeplineste orice dorinta.
"Ar fi o intrebare stupida sa va intreb care din cele 3 dorinte vreti sa vi se indeplineasca. Evident ca toti ar zice:a 3-a" Nu-i asa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...sa fiu sanatoasa, norocoasa si fericita.