| pure9 a întrebat:

Daca un telefon nu se gaseste in orasul meu la magazine, dar se gaseste in magazinele virtuale, care ar fi motivul pentru care nu se aduce si in magazinele noastre?

Răspuns Câştigător
| yocozmin a răspuns:

Probabil nu mai este pe stoc, daca ai comanda telefonul respectiv de la orangeshop(de exemplu)in 7zile o sa ai telefonul mult dorithappy...si sa-ti raspund cat mai concret la intrebare, sunt foarte multe telefoane de care noi nici macar nu stimhappy si sunt foarte bune si nu-si permit sa tina pe stoc poate pana la 1-2000telefoane...happy pe care sa stie ca nu o sa le dea decat peste 100anilaughing). DECI nu este o afacere profitabila sa aduca din ori ce model cate un exeplar

1 răspuns:
| RisiKo a răspuns:

Sall.pai in primul rand ca s-ar putea ori sa fie fakeuri sau sa nu fie deloc