| MrsBrunetzyka a întrebat:

Daca un utilizator trimite un raspuns anonim, si este corect, iar raspunsul anonim este premiat cu funda, cui ii revine acea funda? Ca doar era rasp. anonim? thinking

6 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Nu poti da funda la un raspuns anonim pentru ca acela care o dat raspunsu nu are cont, deci trebuie sa dai la cineva care are cont pe siteul asta, daca cineva o dat un raspuns anonim dar corect ghinionul lui ca putea sa ia funda dar nu e logat, deci sorry ai voie sa dai funda la numai cine are cont pe siteul asta. Funda?

| theorizer a răspuns:

Pot sa pun o intrebare anonim si apoi dupa login si sa raspund si sa-mi acord funda! Esti un geniu!
Dar cum imi acord funda daca sunt anonim? thinking

| Spike189 a răspuns:

Nu ii revinelaughing

| niko_3393 a răspuns:

Daca este raspuns anonim inseamna ca cel ce a raspuns nu are cont deci cel ce vrea sa-l premieze sa nu-si consume fundele degeaba deoarece nu se duc la cel ce a raspuns corect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Funda imi revine mie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai acelui anonim, deci nu cuiva de pe site care are cont si caruia ii poti vedea activitatea pe site happy el se bucura sa ajute fara sa fie colectionar de fundite.